26.01.2022, 07:52

Ніяких прямих переговорів з сепаратистами не було і не буде, - Єрмак

Леся Матвеева | Всі новини автора
Андрей Ермак

Політичні радники лідерів Франції, Німеччини, України та Росії зустрінуться для консультацій у Парижі 26 січня. У ЗМІ з'явилася інформація, що на зустрічі радників "нормандського формату" нібито планують визначити дату переговорів України з окупаційною владою "Л/ДНР" про особливий статус Донбасу.

На зустрічі радників "нормандської четвірки" хочуть визначити дату переговорів України з представниками непідконтрольних Києву територій Донбасу. Про це, з посиланням на джерела в Єлисейському палаці, повідомили західні ЗМІ, передає Час Пік.

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак, який представлятиме українську сторону на переговорах у Парижі, в коментарі виданню "РБК-Україна" прокоментував інформацію, що з'явилася в німецьких ЗМІ.

"Позиція України, яку багато разів висловлювали на різних рівнях, є незмінною, вона відповідає українським інтересам. Ніяких прямих переговорів з сепаратистами не було і не буде. А подібні вигадки з'являються завдяки маніпуляторам, які вже багато разів намагалися зробити "зраду" на рівному місці... Нехай ті, хто сьогодні бере участь у створенні цих фейків, йдуть і собі малюють на лобі червоні лінії, а у нас вони, як і українські інтереси, прошиті на підкірці...

На відміну від деяких політиків, ні бізнесу, ні переговорів ми з сепаратистами не ведемо і ніколи вести не будемо", - заявив Єрмак.

За його словами, в даний час конкретного порядку денного зустрічі "нормандських радників" немає. Він зазначив, що зустрічі радників та міністрів у цьому форматі носять виключно консультаційний характер.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк