08.05.2022, 18:03

Зеленський зустрівся з Президентом Бундестагу Німеччини

Марина Началова | Всі новини автора

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з Президентом Бундестагу Федеративної Республіки Німеччина Бербель Бас, яка відвідує Київ.

Про це повідомила прес-служба ОПУ, передає Час Пік.

Глава держави відзначив важливість візиту Бербель Бас в Україну у цей складний час і в особливий день – День пам’яті та примирення.

Володимир Зеленський подякував Німеччині за підтримку суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Президент наголосив, що Україна очікує від Німеччини сильного та впевненого лідерства у допомозі нашій країні в боротьбі з російським агресором.

Сторони обговорили насамперед подальше оборонне сприяння Україні з боку Німеччини, а також посилення санкцій проти російського агресора.

Глава держави відзначив ухвалення Бундестагом резолюції із закликом до уряду Німеччини розширити й пришвидшити надання Україні важкого озброєння.

Окрему увагу було приділено руху нашої держави до членства в ЄС. Володимир Зеленський висловив переконання у підтримці офіційним Берліном надання Україні статусу кандидата.

Глава держави висловив подяку Німеччині за фінансову підтримку економіки України та закликав відіграти провідну роль у відбудові зруйнованих російською армією українських територій.

Зі свого боку Бербель Бас подякувала Володимиру Зеленському за зустріч. Вона зазначила, що для неї дуже важливо саме 8 травня бути в Україні та мати можливість вшанувати пам’ять жертв Другої світової війни.

Як повідомлялося, перша леді США Джилл Байден приїхала до Ужгорода, а прем'єр Канади Джастін Трюдо відвідав Ірпінь.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк