08.08.2022, 14:48

У Кремлі відповіли Зеленському на ультиматум щодо проведення "референдуму" на півдні України

Леся Матвеева | Всі новини автора
Песков

Президент України Володимир Зеленський заявив, що якщо РФ на тимчасово захоплених українських територіях проведе фейкові референдуми, Кремль втратить будь-яку можливість переговорів з Києвом. У Кремлі прокоментували заяву українського лідера.

За словами Зеленського, позиція України залишається незмінною – наша держава нічого свого ворогові не віддасть. Він попередив, що якщо Москва все ж таки проведе "референдуми" на окупованих українських територіях, вона втратить можливість переговорів з Києвом і вільним світом, які РФ все ж таки одного разу знадобляться, повідомляє Час Пік.

У Кремлі відреагували на слова Зеленського. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що псевдореферендуми нібито хочуть провести "жителі Херсонської та Запорізької областей". Про це повідомляє пропагандистське агентство "ТАРС".

За словами Пєскова, проведення "референдуму" про приєднання до РФ - це "плани мешканців регіонів".

"Це не ми проводимо референдум. Тут, мабуть, потрібно зрозуміти, до кого пан Зеленський цією заявою звертається – до громадян України згаданих районів чи громадян Росії. Якщо до громадян чи керівництва Росії, то в даному випадку ми – неправильна адреса", – заявив. Пісків.

Він додав, що Зеленському потрібно звернутися до своїх громадян і запитати "чому серед них дуже багато тих, хто не хоче жити у його країні".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк