15.08.2022, 21:25

Зеленський створив Консультативну раду з питань деокупації Криму

Марина Началова | Всі новини автора

Президент Володимир Зеленський підписав указ "Про Консультативну раду з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя".

Документ ]]>опубліковано ]]>на сайті Президента, передає Час Пік.

Указом утворено Консультативну раду з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя як консультативно-дорадчий орган при Президентові України з метою сприяння координації заходів з питань деокупації, реінтеграції та відновлення територіальної цілісності України, захисту прав та інтересів громадян України, подолання наслідків і відшкодування шкоди, завданої державі Україна, її громадянам та юридичним особам у зв'язку зі збройною агресією та тимчасовою окупацією Російською Федерацією частини території України, а також проектів і заходів у рамках діяльності Кримської платформи.

Керівникові Офісу Президента України наказано у місячний строк внести пропозиції щодо персонального складу Консультативної ради з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Основними завданнями Консультативної ради є:

1) підготовка з урахуванням положень Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, затвердженої Указом Президента України від 24 березня 2021 року № 117/2021, та внесення в установленому порядку пропозицій щодо пріоритетів діяльності, у тому числі в рамках Кримської платформи, з питань деокупації, реінтеграції та відновлення територіальної цілісності України, захисту прав та інтересів громадян України, подолання наслідків і відшкодування шкоди, завданої державі Україна, її громадянам та юридичним особам у зв'язку зі збройною агресією та тимчасовою окупацією Російською Федерацією частини території України;

2) участь у виробленні позиції України з ключових напрямів діяльності Кримської платформи;

3) підготовка пропозицій щодо удосконалення законодавства з питань, що стосуються деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Консультативна рада утворюється у складі Голови, секретаря та інших членів Консультативної ради, які беруть участь у її роботі на громадських засадах. Головою Консультативної ради є Президент України. Секретарем Консультативної ради є Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим.

Як повідомлялося, сьогодні відбулося засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: