11.09.2022, 13:25

Після перемоги Україна стане однією з найпотужніших європейських націй – президент Латвії

Леся Матвеева | Всі новини автора
Эгилс Левитс

Україна після перемоги у війні з РФ стане однією з найпотужніших європейських націй та важливою складовою європейської спільноти. Але свій внесок у цю перемогу має зробити і Європа.

Партнери мають підтримати Україну. Про це на 17-й Щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), організованої Фондом Віктора Пінчука, заявив президент Латвії Егілс Левітс, передає Час Пік.

"Я цілковито переконаний – після війни, після української перемоги – Україна стане однією з найпотужніших європейських націй. Ми маємо підтримати Україну, зробити свій внесок в перемогу. Це наш спільний тягар", - наголосив латвійський президент.

Він підкреслив, що міцний та тривалий мир може настати лише, ґрунтуючись на міжнародно визнаних цінностях та правах. Тому партнери не повинні підштовхувати Київ до будь-яких переговорів чи компромісу з Москвою.

"Не нам підштовхувати Україну до якихось переговорів, до якогось компромісу.

Я б не підтримував реальну політику в поганому розумінні, тобто політику капітулянства, поразки. Тому, що вона не веде до справжнього миру", - наголосив президент Латвії.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк