28.02.2023, 07:55

"Унікальний момент": Лукашенко заявив про необхідність переговорів України з РФ для завершення війни

Леся Матвеева | Всі новини автора
Лукашенко

Зараз склалася унікальна ситуація, коли можна покласти край конфлікту в Україні, поки Росія повністю не перевела економіку на військові рейки.

Рано чи пізно все одно будь-яка війна закінчується миром, і нинішня – не виняток. Україна має негайно укласти мир із Росією. Про це, як пишуть білоруські пропагандисти, Олександр Лукашенко заявив в інтерв'ю китайським ЗМІ, повідомляє Час Пік.

"Зараз склалася унікальна ситуація (я це бачу та інтуїтивно відчуваю), коли можна покласти край цьому конфлікту. Іншої такої може не бути. Унікальний момент...

Україна має це розуміти. Тому немає іншого шляху, як укласти мирний договір зараз. Без попередніх умов", – заявив Лукашенко.

За словами самопроголошеного президента Білорусі, метою Путіна є забезпечення безпеки для своєї країни, "щоб з території України ніколи не було ознак агресії щодо Росії".

"І Росія готова сьогодні робити кроки до мирного врегулювання. Вона з перших днів це робила...

Я вважаю, що Захід та американці підштовхнули Київ до того, щоб не вести жодних переговорів. Росія з першого дня запропонувала переговори", – заявив Лукашенко.

Він порадив Зеленському "помиритися з РФ, щоби не допустити загибелі України". За його словами, якщо у світі розпочнеться новий військовий конфлікт, то "про Україну всі забудуть".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк