19.09.2020, 13:34

Частина Луганщини потрапила в "жовту" зону карантину: Лисичанськ та Сєвєродонецьк вже не "зелені"

Леся Матвеева | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
Часть Луганщины попала в "желтую" зону карантина

В Україні оновили список карантинних зон. З 21 вересня почне діяти нове епідемічне зонування регіонів на карантинні зони. Частина Луганської області потрапила в" жовту зону", в тому числі міста Лисичанськ та Сєвєродонецьк.

18 вересня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). Були переглянуті зони карантину. Про це написав міністр Кабінету Міністрів Олег Немчинов на своїй сторінці в Facebook, повідомляє Час Пік.

"З 00 години 00 хвилин 21 вересня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування", - написав Немчинов.

Найбільш жорсткі карантинні обмеження будуть введені в "червоній" зоні. Мінімальні карантинні обмеження діють в "зеленій" зоні.

Частина Луганщини потрапила в "жовту" зону.

"До жовтої зони буде віднесено: міста Лисичанськ та Севєродонецьк, Біловодський, Марківський, Міловський, Станично-Луганський та Старобільський райони Луганської області", - йдеться в повідомленні.

"У цих містах і районах області вводяться такі обмеження:

- забороняється відвідування закладів соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово;

- на вході до закладів або заходів потрібно розмістити інформацію про можливу кількість відвідувачів. Контроль повинен здійснювати власник приміщення або організатор події;

- обмеження зеленої зони зберігаються", - повідомляється на сайті Луганської ОДА.

Кількість лабораторно підтверджених випадків захворювання коронавірусом COVID - 19 у Луганській області перевалила за 700.

Станом на ранок 18 вересня в регіоні підтверджено 709 випадків-19, серед захворілих 37 дітей.

Нагадаємо, 10 вересня Кабінет Міністрів оновив правила поділу на зони карантину. Тепер місто чи район відносять до червоної зони у разі завантаженості 75% ліжок у медичних закладах регіону протягом п'яти днів поспіль або перевищення середнього рівня по країні захворюваності COVID-19 на 100 тис. населення за 14 днів більше ніж у п'ять разів.

Читайте також: Нові правила карантину: як працюватимуть школи, садочки та транспорт у "червоній" зоні

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss