29.09.2020, 18:29

Боротьба зі стихійною торгівлею, новий пам'ятник для Лисичанська і ситуація з місцевими виборами: новини регіону за 29 вересня

Марина Началова | Всі новини автора
лисичанск

Керівник ВЦА Лисичанська Олександр Заїка підписав ряд важливих розпоряджень, які стосуються, зокрема, боротьби з несанкціонованою торгівлею, створення робочої групи з організації місцевих виборів та встановлення в місті пам'ятника бійцям АТО. В області продовжують виявляти нових хворих на COVID-19, а ЛЕО звернулося до жителів регіону з важливим нагадуванням. Ми зібрали важливі новини Лисичанська в одній публікації.

Наведення ладу в торгівлі: у Лисичанську ліквідують продавців, які торгують не там і не тим

За розпорядженням голови ВЦА, в Лисичанську створюється мобільна група, яка буде проводити рейди-перевірки з виявлення і ліквідації місць несанкціонованої торгівлі.

За торгівлю в невстановлених для цього місцях будуть складатися адміністративні протоколи. Подробиці читайте в статті.

У Лисичанську на місці демонтованого бюсту Ворошилова встановлять пам'ятник добровольцям АТО

З ініціативи Громадської спілки «Луганська обласна спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО», на перехресті вулиць Жовтнева і Красна на місці, де раніше стояв бюст К. Ворошилову, буде встановлено пам'ятник добровольцям АТО.

Голова ВЦА Олександр Заїка вже підписав відповідне розпорядження. Більш детальну інформацію дивіться тут.

У Лисичанську утворено робочу групу з проведення місцевих виборів 25 жовтня

Заїка також підписав розпорядження про створення міської робочої групи із забезпечення організації та проведення місцевих виборів 25 жовтня 2020 року, повідомляється в нашій публікації.

При цьому ЦВК ще місяць тому прийняла остаточне рішення, що місцеві вибори в Лисичанську і ряді інших громад Донбасу проводитися не будуть, а голова ЛОДА Сергій Гайдай повідомив, що довибори будуть можливі тоді, коли буде безпечно.

На Луганщині вже 1000 випадків COVID-19: хворі все частіше потрапляють до реанімації

За минулу добу в Луганській області лабораторно підтверджено 21 новий випадок COVID-19, загальна кількість заражених сягнула 1000.

Від пневмонії, викликаної коронавірусом, помер 66-річний житель Рубіжного. Детальніше про виявлені випадки по містах і районах читайте тут.

Мешканцям Луганщини нагадують про необхідність передати показники лічильників електроенергії

Важливо не забути: з 29 вересня по 3 жовтня включно триває період передачі показань лічильників електроенергії.

У ЛЕО повідомили про способи, якими можна швидко передати показання. Подробиці дивіться в статті.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк