22.10.2020, 09:00

Рубіжанський суд виніс вирок двом учасницям проведення незаконного "референдуму"

Леся Матвеева | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
Рубежанский суд вынес приговор двум участницам проведения незаконного "референдума"

Двох мешканок Луганщини засудили за участь у проведенні незаконного "референдуму" на підтримку окупаційної адміністрації РФ.

Прокурори управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених на тимчасово окупованих територіях у Луганській області та в умовах збройного конфлікту, Луганської обласної прокуратури підтримали публічне обвинувачення у двох кримінальних провадженнях за фактом посягання на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 2 ст. 110 КК України), повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу Луганської обласної прокуратури.

"Стороною обвинувачення доведено, що двоє мешканок Луганської області взяли участь в організації та проведенні незаконного "референдуму" щодо підтримки "Акту про державну самостійність ЛНР" на "виборчих дільницях" м. Рубіжне Луганської області. На обвинувачених покладалася відповідальність за облік та перевірку мешканців, видачу "бюлетенів", контроль за порядком голосування на "виборчих дільницях", - повідомили в прокуратурі.

Рубіжанським міським судом Луганської області зазначені особи визнані винними і, враховуючи пом'якшувальні обставини вчинення злочину та сприяння в його розкритті, суд призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробувальним терміном.

Довідка: на даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк апеляційного оскарження – 30 днів з дня проголошення вироку.

Читайте новини міста та регіону:

Вибух у Рубіжному: поранено батька та сина, які намагалися розібрати гранату

У Рубіжному створили генерик японського препарату, який використовують при лікуванні COVID-19

У Сєвєродонецьку ввели додаткові карантинні обмеження: перелік заборон

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss
n