23.11.2020, 11:36

Триває модернізація Сєвєродонецького " Азоту"

Леся Матвеева | Всі новини автора
Продолжается модернизация Северодонецкого "Азота"

На ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання АЗОТ" ведеться капітальний ремонт агрегату (УКЛ-7 №3) в цеху виробництва азотної кислоти. Загальний обсяг коштів, інвестованих в модернізацію агрегату, складе понад 2,5 млн грн.

Інвестиції в модернізацію цеху азотної кислоти на Сєвєродонецькому "Азоті" дозволять знизити собівартість готової продукції та підвищити продуктивність цеху, повідомляє Час Пік з посиланням прес-служба підприємства.

"Ми продовжуємо модернізувати підприємство. Успішне проведення цього планового ремонту підвищить показники продуктивності, поліпшить ряд витратних коефіцієнтів і, відповідно, вплине на собівартість. У цеху знизиться споживання аміаку і буде підвищена концентрація виробленої кислоти.

Модернізація цеху не призведе до зниження поточного обсягу виробництва. Капітальний ремонт ведеться на агрегаті цеху №3, а інші три технологічні лінії продовжують функціонувати, і випуск азотної кислоти триває. Виробничі плани будуть повністю виконані, і наші клієнти отримають необхідну продукцію вчасно і в потрібних обсягах", – сказав голова правління ПрАТ "Сєвєродонецьке об'єднання АЗОТ" Леонід Бугаєв.

За його словами, в рамках ремонтної кампанії виконуються роботи на основних вузлах агрегату УКЛ-7 цеху виробництва азотної кислоти. Зокрема, проводиться заміна фільтрів на всьому агрегаті, Заміна змійовиків на абсорбційної колоні. Також проводиться експертно-технічна діагностика колони, холодильника-компенсатора та інших ключових вузлів. 

Устаткування, в тому числі серце агрегату – турбокомпресор, розкривається і перевіряється на наявність можливих дефектів. Проводиться комплексна діагностика та ремонт електрообладнання, контрольно-вимірювальних приладів.

Читайте новини регіону:

Дороги, боротьба з COVID-19, допомога погорільцям та будівництво обласної лікарні: Гайдай про головне

На Луганщині відремонтують 183 кілометри доріг за рахунок коштів з МБРР та ЄІБ

Зрушилося з мертвої точки: прийнято стратегічне рішення про будівництво залізничної гілки на Луганщині

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк