27.01.2021, 15:25

Так виглядає "русскій мір": У мережу злили фото концтабору окупантів "Ізоляція" в Донецьку

Марина Началова | Всі новини автора
изоляция

У мережі з'явилися унікальні фото концтабору "Ізоляція", який російські окупанти організували на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку.

Відповідний пост опублікував у Фейсбуці блогер Станіслав Асєєв, який побував в полоні у бойовиків "ДНР" і перебував в "Ізоляції" більше двох років, передає Час Пік.

"Зараз ви бачите унікальні кадри: загальне фото території "Ізоляції", камери ув'язнених (перший поверх з гратами) і прогулянковий дворик, обнесений "колючкою", куди нас виводили вранці на 5-7 хвилин", - пише Асєєв.

Він поділився посиланням на Телеграм-канал "Донецький тракторист", в якому і з'явилися всі ці знімки. Канал був створений ще 12 грудня, але перші пости в ньому почали публікувати в ніч на 27 січня. На каналі вже опубліковані фото двору "Ізоляції", внутрішньої обстановки, в тому числі столу для тортур, військової техніки окупантів, журналу відвідувань в'язнів.

Асєєв припускає, що Телеграм-канал веде хтось із "адміністрації" "Ізоляції", який вирішив "заробити собі індульгенцію" від українського і міжнародного правосуддя.

У самому Телеграм-каналі з'явилося наступне повідомлення: "Закликаю правоохоронні органи України використовувати дані документи для встановлення всіх осіб які утримувалися у в'язниці Ізоляція і був причетний до їх незаконного затримання".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк