29.01.2021, 12:00

"Знущання над людьми": У Лисичанську люди годинами змушені чекати маршруток

Леся Матвеева | Всі новини автора
Лисичанск, транспорт

Вже не один рік жителі Лисичанська скаржаться на роботу громадського транспорту у місті. Для людей справжніми випробуваннями стають щоденні поїздки на роботу, навчання, в лікарню або в інших справах.

Багато жителів Лисичанська щодня витрачають на дорогу по кілька годин. Щоб вранці дістатися на роботу, а ввечері повернутися додому, лисичани змушені годинами стояти на зупинках в очікуванні маршруток, повідомляє Час Пік.

При цьому не факт, що всім пощастить дістатися додому на маршрутному автобусі. Багатьом після довгого очікування на холоді, доводиться їхати на таксі.

Також лисичани незадоволені тим фактом, що виїхати, хоч і "з пригодами", можна тільки з кінцевих зупинок. Тим, хто опинився на проміжних зупинках, не пощастило подвійно - вони можуть потрапити в маршрутку тільки в тому випадку, якщо на зупинці хтось виходить з автобусу. В основному, людям доводиться дивитися услід маршрутці, яка промчала і навіть не зупинилася біля людей.

При цьому, поки в одному кінці міста збираються величезні черги на зупинках, в іншому кінці простоює по кілька порожніх маршруток.

У соцмережах лисичани продовжують обговорювати роботу міського транспорту. Вони не розуміють, чому перевізники не можуть налагодити роботу. "Не можуть? Не хочуть? Або роблять це спеціально?", - такі питання все частіше виникають у жителів Лисичанська.

І все це на тлі новин про те, що водії вимагають підняти вартість проїзду у маршрутках до 10 грн.

Лисичанск, новости соцсетей Лисичанск, новости соцсетей Лисичанск, новости соцсетей Лисичанск, новости соцсетей Лисичанск, новости соцсетей

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк