30.01.2021, 11:37

"Скільки можна руйнувати та відбирати?": Мешканки Сєвєродонецька протестують проти "віджаття" жіночої консультації

Леся Матвеева | Всі новини автора
Северодонецк, новости соцсетей

У Сєвєродонецьку розгораються неабиякі пристрасті навколо новини про можливий "переїзд" жіночої консультації №1 в інший кінець міста. У 2019 році подібна новина настільки сколихнула місто, що чиновникам довелося прилюдно "пояснюватися".

У місцевих пабліках соцмережі Facebook серед жителів Сєвєродонецька почалося активне обговорення новини про можливу зміну локації жіночої консультації №1, що знаходиться за адресою проспект Космонавтів, 9. Подібна новина в 2019 році вже викликала хвилю обурення серед сєверодончанок, повідомляє Час Пік.

Не встигли пристрасті стихнути, як по Сєвєродонецьку знову розповзлися чутки про переїзд жіночої консультації №1. І цього разу мешканки Сєвєродонецька налаштовані не менш рішуче.

Северодонецк

Варто відзначити, що в 2019 році активісти планували провести акцію протесту біля міськради, у зв'язку з чим чиновники поспішили провести брифінг, на якому виступив генеральний директор КНП "Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня" Роман Водяник. Коментуючи ситуацію він назвав інформацію про перенесення жіночої консультації №1 брехливою, а поширюють її, за словами Водяника, "хулігани або інопланетяни".

Цього разу офіційної інформації щодо перенесення жіночої консультації №1 поки немає, проте сєверодончанки впевнені, що "диму без вогню не буває". Вони налаштовані рішуче і відступати не мають наміру.

У соцмережах йде активне обговорення цього питання і можливих кроків для збереження лікувального закладу. Активісти готові писати в усі інстанції і відстоювати свої права до кінця. Також в коментарях було сказано чимало теплих слів на адресу колективу жіночої консультації №1.

Поки одні сподіваються, що інформація про переїзд не відповідає дійсності, а інші активно готуються до "боротьби", всі чекають офіційних коментарів від чиновників, які можуть поставити всі крапки над "і".

Северодонецк, новости соцсетей Северодонецк, новости соцсетей Северодонецк, новости соцсетей Северодонецк, новости соцсетей Северодонецк, новости соцсетей Северодонецк, новости соцсетей

Читайте новини міста та регіону:

Сєвєродонецький колегіум змінить назву з 1 вересня: до яких змін готується школа

"Щоб не переплатити за газ у лютому!": Важлива інформація для жителів Луганської області

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк