02.02.2021, 20:57

Реконструкція Попаснянського водоканалу на порядку денному: на Луганщину прибула французька делегація

Марина Началова | Всі новини автора
лога

Голова Луганської обласної державної адміністрації-керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай провів зустріч з делегацією Посольства Французької Республіки в Україні та представниками французьких компаній для обговорення поточних питань, пов’язаних з реалізацією проєкту реконструкції КП «Попаснянський районний водоканал».

Про це повідомила прес-служба ЛОДА, передає Час Пік.

Експерти перебуватимуть на Луганщині протягом трьох днів візитом, щоб зібрати максимальну кількість інформації, яка буде покладена в основу пакету документів, який буде подаватися на розгляд для отримання державної позики від Французької Республіки.

«Вітаю вас знову на Луганщині. Я задоволений, що у нас продовжується співпраця, що ви сьогодні саме тут. Цей проєкт надзвичайно важливий для Луганської області. Жителі розуміють, що це дійсно катастрофа, коли повністю відсутнє водопостачання, а такі ситуації у нас траплялися. Ми готові проговорити питання, які у вас є, напередодні вашого триденного візиту та які у вас виникнуть пропозиції чи питання у ході візиту. Будь-яка допомога, яка буде необхідна для впровадження проєкту на Луганщині, буде надана», – сказав на початку зустрічі Сергій Гайдай.
Очільник області зазначив, що майже вся водна мережа в області – це спадщина від Радянського союзу. «Нажаль, в ті часи ніхто не розмірковував про економічність та доцільність напрямків», – сказав він.

Аташе з економічних питань Посольства Французької Республіки в Україні Людовік Леа подякував за прийом та наголосив на важливості сьогоднішньої зустрічі, на якій від Луганщини були присутні представники водного господарства, обласної адміністрації, профільні керівники департаментів, керівництво водоканалу, військові.

Сторони обговорили безпекові питання, відповідність інфраструктури, послуг і обладнання реконструйованого в майбутньому водоканалу до нагальних потреб населення, питання екології і збереження довкілля тощо.

Представники делегації звернулись до Сергія Гайдая: «Ми зворушені бачити активну участь вашої команди, яка готова для запуску проєкту в найближчий час».

За амбітними планами, початок робіт з реконструкції – 2022 рік.

«Тепер ми з вами на одному кораблі для того, щоб виконати надзвичайно важливу і надихаючу місію в інтересах українського народу», – завершуючи, зазначили представники делегації.

Нагадаємо, ще у минулому році Гайдай анонсував проєкти на Луганщині, які готова профінансувати Франція: крім модернізації водоканалу, Франція, можливо, частково профінансує будівництво залізничної колії.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: