01.03.2021, 12:50

Потрапили на гачок аферистів: На Луганщині шахраї обдурили кількох довірливих громадян

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
мошенники

Протягом доби троє жителів Луганської області потрапили на гачок аферистів і втратили свої гроші на загальну суму понад 15 000 грн.

Про це повідомляє прес-служба поліції Луганської області, передає Час Пік.

Так, у Сєвєродонецьку місцевий житель на сайті "OLX" знайшов оголошення про продаж мобільного телефону "Xiaomi Redmi not 9" за 3300 грн, після того, як чоловік перерахував гроші за покупку, продавець перестав виходити на зв'язок, а товар заявник не отримав.

Також в Сєвєродонецьку місцева мешканка на сайті "OLX" виклала оголошення про продаж шафи за 3000 грн. Покупець запропонував жінці перевести гроші на рахунок мобільного телефону. Жінка погодилася, ввела свій номер в термінал і повідомила покупцеві код з sms-повідомлення. Після шахрай повідомив жінці, що він нібито помилково відправив велику суму і попросив повернути йому залишок на карту. Жінка погодилася і перерахувала 3000 грн, після чого з її рахунку абонентського номера було ще знято 4000 грн. Загальна сума матеріальної шкоди становить 7000 грн.

У Кремінній чоловік перевів на номер мобільного телефону грошові кошти в сумі 5750 грн в якості допомоги своєму знайомому, який йому зателефонував і повідомив, що його автомобіль зламався. Як з'ясувалося пізніше, знайомий потерпілому не дзвонив.

Читайте також: Льодовий палац, сквери для відпочинку та павільйони: як зміниться 73 мікрорайон у Сєвєродонецьку

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss