02.03.2021, 16:51

Стало відомо, скільки щеплень від COVID-19 вже зробили на Луганщині

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Юрій Стогнієв

На Луганщині від COVID-19 провакциновано 180 осіб, жодного випадку алергічної реакції на вакцину поки не зафіксовано.

Про це розповів директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Юрій Стогнієв, відповідаючи на запитання журналістів, передає Час Пік з посиланням на прес-службу ЛОДА.

«На Луганщині вже провакциновано 180 осіб. До кінця доби кількість людей, яких щеплять, збільшиться, – наголосив він. – Важливо, що на сьогодні в області не зафіксовано жодного випадку, який міг би свідчити про алергічні реакції».

Юрій Стогнієв нагадав, що вакцинація є добровільною, та зазначив, що до листа очікування може записатися кожен громадянин України.

Так, згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України розроблена дорожня карта вакцинації від COVID-19 – процес розділено на п’ять етапів.

Наразі триває перший етап, під час якого щеплення отримують медики, що працюють із хворими на COVID-19, бригади швидкої допомоги, співробітники лабораторій, які тестують на COVID-19, мешканці та персонал будинків для людей поважного віку, військовослужбовці ООС.

На другому – всі інші медпрацівники і громадяни старше 80 років.

Тобто, саме з цього періоду вакцинуватимуть за попереднім записом.

Як уже повідомлялося, сьогодні президент Володимир Зеленський вакцинувався від COVID-19 на Луганщині разом з військовими.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss