18.03.2021, 19:05

Підозрюваний у вбивстві 7-річної Маші Борисової зробив зізнання (відео)

маша

Вбивця 7-річної Марії Борисової знайдений. 62-річний житель села Щасливе, що на Херсонщині, зізнався в тому, що вбив дівчинку.

Про це повідомив глава Національної поліції України Ігор Клименко на своїй сторінці в Facebook, передає Час Пік.

Клименко зазначив, що причетність чоловіка до злочину доводять біологічні сліди на тілі дитини.

"Він зізнався, як тіло мертвої 7-річної Марії Борисової засунув у мішок і зав'язав його якимось шнуром і поясом. Так, для слідства його визнання важливо. Але більш значущим є висновок ДНК-експертизи. Біологічні зразки, знайдені на загиблій дівчинці, належать затриманому. Це факт", - написав Клименко.

Глава Нацполіції зазначив, що хтось намагається вплинути на матір дівчинки, щоб вона назвала винним іншу людину однак вбивця все одно відповість за законом.

"Мені відомо, що окремі особи намагаються вплинути на матір дівчинки, щоб вона публічно заявила про те, що не вірить у причетність фігуранта замість цього звинуватила іншу людину. Таким чином набивати собі рейтинги і так цинічно використовувати горе людей заради хайпу - це речі поза моїм розумінням", - підкреслив Клименко.

Він додав, що підозрюваний залишиться під вартою. На даний момент поліція збирає та належним чином оформляє доказову базу.

Як повідомлялося раніше, тіло 7-річної дівчинки, яку шукали кілька днів, знайшли в госпбудівлі.

Читайте також: Стрибок злочинності: на Луганщині сталася низка крадіжок

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк