11.05.2021, 12:06

У Сєвєродонецьку ветерани та волонтери вийдуть на акцію протесту: вимоги протестувальників

Леся Матвеева | Всі новини автора
Северодонецк

У Луганській області ветерани АТО / ООС, учасники бойових дій та волонтери планують провести акцію в Сєвєродонецьку біля будівлі Луганської ОВЦА. Запрошують приєднатися всіх небайдужих громадян Луганщини.

У Сєвєродонецьку 14 травня 2021 року о 10:00 ГС "Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області" планують провести акцію біля будівлі Луганської ОВЦА, повідомляє Час Пік.

Мета заходу - висловити невдоволення роботою місцевої влади і вирішити нагальні питання.

Взяти участь запрошують усіх активістів та небайдужих громадян, переселенців та ветеранів.

Перелік вимог:

  • Невиконання соціальної підтримки, медичного обслуговування, психологічної підтримки учасників АТО/ООС та членів їх родин, відсутність на території області VETERAN HAB – Ветеранського простору.
  • Неналежне виконання та саботаж органами влади питань щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО/ООС та членам їх родин.
  • Відсутність підтримки АТО-ВПО в питаннях соціального захисту, працевлаштування, виділення житлових приміщень.
  • Саботаж та ігнорування представниками державної та місцевої влади питань узаконення місця поховання добровольців у м. Старобільськ, Луганської області та облаштування його відповідності до вимог чинного законодавства України, руйнування позитивного образу ветерана, підрив довіри до органів державної влади.
  • Відсутність реагування представниками органів державної, місцевої влади та правоохоронних органів щодо осіб, що висловлюють проросійські та сепаратистські погляди та займають посади в органах місцевого самоврядування.
  • Занепад інфраструктури в містах та селищах (ОТГ) та ігнорування керівниками державних свят та програм патріотичного виховання молоді.
  • Підвищення комунальних тарифів та цін.
  • Кадрові призначення на  території Луганської області посадових осіб Президентом України та Головою Луганської ОДА.

Як зазначили в ГС "Асоціація ветеранів війни, учасників бойових дій та волонтерів АТО Луганської області", резолюція за результатами зборів буде направлена Президенту України, Голові Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

Северодонецк, акция протеста Северодонецк, акция протеста

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк