13.05.2021, 14:50

У Лисичанську заборонили продавати алкогольні напої військовослужбовцям

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка підписав розпорядження про заборону продажу на території Лисичанської територіальної громади алкогольних напоїв військовослужбовцям.

Відповідну інформацію Відділ споживчого ринку Лисичанської міської ВЦА розмістив на офіційному ]]>сайті]]> Лисичанської міської ВЦА Сєвєродонецького району, повідомляє Час Пік.

Зазначається, що розпорядження №345 від 11 травня "Про заборону продажу алкогольних напоїв військовослужбовцям на території Лисичанської територіальної громади" підписане з метою попередження випадків травматизму та загибелі військовослужбовців та цивільного населення, профілактики можливих правопорушень серед військовослужбовців, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння.

Дане розпорядження поширюється на всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності, які здійснюють діяльність на території Лисичанської територіальної громади.

Заборонено продаж пива (крім безалкогольного), слабоалкогольних напоїв, вин столових, алкогольних напоїв військовослужбовцям.

Читайте новини міста та регіону:

У Лисичанську затримано "гладіатора", який розгулював по вулиці з мачете

ДТП на трасі "Новоайдар-Сєвєродонецьк": поліція шукає свідків аварії

У Лисичанську "на гарячому" попалися спецназівці-хабарники, які вимагали гроші у наркоманів

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк