14.05.2021, 14:43

У Лисичанську приберуть ноги Леніна з головної площі: голова ВЦА видав розпорядження

Марина Началова | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
лисичанск ноги ленина

З площі Перемоги у центрі Лисичанська скоро повинен зникнути "арт-об'єкт" в стилі кубізму, під яким ховаються ноги пам'ятника Леніну.

Керівник Лисичанської міської військово-цивільної адміністрації Олександр Заїка підписав розпорядження № 355 "Про демонтаж залишків пам’ятника", передає Час Пік з посиланням на сайт ВЦА.

Згідно з розпорядженням, Управління житлово-комунального господарства Лисичанської міської ВЦА має організувати роботи з демонтажу залишків пам’ятника В.І. Леніну, розташованого за адресою: м. Лисичанськ, просп. Перемоги, площа Перемоги.

Керівники КП «Лисичанський Шляхрембуд», ЛКАТП 032806, КП ЛЖЕК №№ 1, 3, 5, 6, 8, КП СП «Лисичанськводоканал», КП «Лисичанськтепломережа» зобов'язані в порядку надання шефської допомоги всебічно сприяти проведенню зазначених робіт.

Нагадаємо, на початку 2016 року у рамках декомунізації в Лисичанську почали зносити величезний пам'ятник Леніну. 7,5-метровий монумент розбирали по частинах, але ноги Ілліча зняти з постаменту так і не змогли. Через 9 місяців їх просто закрили саркофагом з профнастилу, який розмалювали в кольори міського прапора. Відтоді - вже 5 років - ця конструкція "прикрашає" головну площу Лисичанська.

Більше про цей монумент та його не зовсім вдалу декомунізацію читайте тут.

Читайте ще:

У Лисичанську планують суттєво підвищити тариф на воду у 2022 році

Повірка лічильників: кому в Лисичанську потрібно терміново звернутися до водоканалу

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss