26.06.2021, 21:55

Як таке їсти?: У популярному супермаркеті помітили максимально огидне явище (відео)

супермаркет

Антисанітарія та торгівля продуктами повинні виключати одина одногу, проте в деяких українських магазинах та супермаркетах вони часто йдуть рука об руку.

Так, в одному з популярних супермаркетів в Київській області на прилавку з хлібом покупці виявили мишу, передає Час Пік.

Тварина безтурботно ласувала шматком піци і відчувала себе, ймовірно, дуже комфортно, оскільки абсолютно не боялася людей. Звичайно, миші довелося піти після того, як на неї звернули більш пильну увагу.

Відео інциденту було оприлюднено в соціальних мережах 24 червня. Але журналісти "ТСН", які зв'язалися з однією з покупниць, з'ясували, що тварина потрапила в об'єктив ще в травні.

Чи змінилася ситуація за місяць - не відомо. Але за твердженнями покупниці, гризунів в супермаркеті бачили і раніше , причому - неодноразово.

Користувачі мережі з гумором відреагували на "живий куточок" в хлібобулочному відділі, а також відзначили, що їсти продукти після того, як їх обцілували миші не варто. Але як дізнатися, чи все в порядку з продуктами?..

Читайте також: У мережі показали "секретну технологію", яку застосовують у супермаркетах АТБ (фото)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк