08.07.2021, 12:48

ДБР і СБУ нагрянули з обшуками в департамент КМДА та "Київавтодор"

Леся Матвеева | Всі новини автора
ГБР и СБУ нагрянули с обысками в департамент КГГА и "Киевавтодор"

Слідчі Державного бюро розслідувань та Служби безпеки 8 липня влаштували обшуки в приміщеннях Департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації та Комунальної корпорації "Київавтодор".

Як повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА, обшуки проводяться на підставі постанови слідчого судді Печерського районного суду м. Києва в рамках кримінального провадження щодо закупівлі техніки КК "Київавтодор", передає Час Пік.

"Департамент та комунальна корпорація, у межах та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України, надали всі документи, необхідні для всебічного й повного розслідування.

Справа, яку розслідують у ДБР, стосується закупівлі техніки для КК "Київавтодор". Зокрема, машин для внесення рідких хлоридів. Їх закупівлі  були виконані за процедурою офіційних публічних закупівель", - повідомили в КМДА.

У Департаменті транспортної інфраструктури запевняють, що діяльність Департаменту та підпорядкованих йому комунальних підприємств "прозора, тому об'єктивна і неупереджена перевірка встановить істину".

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк