12.07.2021, 16:22

Під Харковом члени "ОПЗЖ" відновили пам'ятник дружби народів України і Росії, але простояв він недовго

Марина Началова | Всі новини автора

Сьогодні під Харковом члени "Опозиційною платформи - За життя" відновили пам'ятний знак дружби українського і російського народів. Його розбили через кілька годин.

Харківський депутат від "ОПЗЖ" Андрій Лесик повідомив у Фейсбуці, що сьогодні на Харківщині був відновлений пам'ятний знак дружби народів України і Росії, розташований недалеко від кордону Росії і України.

"У наш непевний час ми хочемо ще раз нагадати, що росіяни і українці пройшли разом довгий шлях. Пліч-о-пліч працювали, будували і воювали. В кінцевому підсумку завжди перемагали. Разом ми були в два рази сильніше. Між нашими народами існує державний кордон, але кордонів між людьми не існує. У нас одні і ті ж цінності: ми всі хочемо миру, зміцнення економічних зв'язків і процвітання наших народів. Сучасна політика нас роз'єднує, але духовність, культура і спільні історичні корені - запорука майбутнього процвітання наших народів", - заявив Лесик.

Щоправда, пам'ятнику судилося простояти цілим недовго. В цей же день у Телеграм-каналі патріотичної організації "Фрайкор" опублікували фото, на якому невідомий хлопець розбиває табличку.

"Одіозний Лесик черговий раз намагається "відновити дружбу з руським народом". Невідомі патріоти ще швидше показують йому, що він недоцільно використовує медведчуківські гроші", - йдеться в пості.

Зазначимо, що пам'ятник російсько-українській дружбі вже не вперше спіткала така доля: в березні 2021 року представники "ОПЗЖ" відновили знак, а члени "Фрайкора" його розбили.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк