14.07.2021, 18:56

У Лисичанську відкрили інклюзивне відділення "Ощадбанку"

ощад

Сьогодні, 14 липня, у Лисичанську було відкрито інклюзивне відділення "Ощадбанку", адаптоване для комфортного обслуговування всіх клієнтів, у тому числі - з порушеннями зору, слуху та опорно-рухового апарату.

Про це повідомила прес-служба ВЦА в Facebook, передає Час Пік.

Відкрив відділення голова ЛОДА Сергій Гайдай у рамках робочої поїздки до Лисичанської територіальної громади. У заході також взяли участь керівник Лисичанської міської ВЦА Олександр Заїка, співробітники та клієнти банку, громадськість та ЗМІ.

Гайдай запевнив, що відремонтоване відділення відповідає всім сучасним вимогам.

Відзначається, що приміщення установи стало більш світлим та просторим. Там облаштовані дві окремі зони обслуговування для фізичних та юридичних осіб з відкритими робочими місцями менеджерів, обладнана велика зона самообслуговування з банкоматом та інформаційно-платіжними терміналами.

Згідно з вимогами інклюзії, створені сучасні умови для доступу людей з інвалідністю. Зокрема, пандус, тактильна плитка, кнопка виклику менеджера, розсувні двері, каса зі зниженим касовим вікном, робоче місце менеджера для обслуговування клієнтів зі збільшеним простором і обладнане поручнями.

В "Ощадбанку" повідомили, що це четверте подібне відділення в регіоні.

Читайте також: Поліція викрила шахрайський "саll-центр", який організував житель Сєвєродонецька

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк