14.07.2021, 17:04

Поліція викрила шахрайський "саll-центр", який організував житель Сєвєродонецька

полиция

Правоохоронці Луганської області викрили шахрайський "саll-центр", який організував житель Сєвєродонецька.

Про це повідомили в прес-службі поліції регіону, передає Час Пік.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів у справі про шахрайство слідчі вийшли на чоловіка, який, за їх версією, ймовірно, був причетний до злочину.

Для проведення необхідних заходів правоохоронці долучили до процесу співробітників відділу протидії кіберзлочинності в Луганській області та Управління внутрішньої безпеки.

В результаті було встановлено, що версія слідчих повністю підтвердилася. Дійсно, 24-річний житель Сєвєродонецька орендував приміщення, де організував "саll-центр", в якому цілодобово працювали близько 30 співробітників.

Для них були напрацьовані спеціальні інструкції як поводитися з клієнтами, що можна говорити, а що неприпустимо. Діяльність цього центру полягала в тому, щоб шахрайським шляхом заволодівати грошима з рахунків клієнтів державних та іноземних банківських установ.

13 липня було проведено обшук в офісі так званого "саll-центру", де виявили та вилучили засоби мобільного зв'язку та комунікації, планшетні пристрої, комп'ютерну техніку та інше.

На даний момент в рамках кримінального провадження, відкритого за ст. 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство), правоохоронці встановлюють потерпілих від дій шахраїв, щоб притягнути організатора "саll-центру" та його спільників до відповідальності.

Читайте також: Боявся повертатися додому: на Луганщині розшукували 12-річного хлопця

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк