30.07.2021, 18:29

Відпочинок у Кирилівці: скільки коштує проживання і де шукати найдешевше житло

кирилловка

Курортний сезон в Україні в самому розпалі. Багато хто віддає перевагу відпочинку саме на морі, тому в першу чергу інтерес підвищений до морських курортів та вартості проживання на них.

У лідерах по "запитам" - Кирилівка. Цей курорт приваблює не тільки безпосередньою близькістю до Азовського моря, але також цінами, передає Час Пік з посиланням на інформацію "РБК-Україна".

Кирилівка зручна тим, що має розвинену інфраструктуру. Тому проблем з пошуком житла не виникне. За даними ресурсу, більш доступне розміщення можна знайти на косі Пересип.

Наприклад, в гостьових будиночках "Amore mio" можна оселитися за 360 гривень на добу. За цю ж суму можна зупинитися в економ-кімнаті з обмеженим набором меблів. Кімната "люкс" обійдеться 4100 гривень за тиждень.

Тиждень проживання в гостьових будинках та пансіонатах буде коштувати дорожче - 3300-3500 гривень за тиждень.

У більш шикарних готелях першої лінії з власним пляжем доведеться залишити в середньому 6000 гривень за тиждень (наприклад, відпочинок в "Гранд Вікторія" - 6860, в а "Willa Pena" - 6300 гривень).

Більше можливостей для розміщення в плані вартості надає приватний сектор. Найбільш бюджетні кімнати можна знайти в межах 100-200 гривень на добу, проте потрібно бути готовими до того, що особливого комфорту тут не буде. Як правило, чим вище ціна - тим краще умови, однак уже за 250 гривень в будиночках "стандарт" можна відчувати себе цілком затишно.

Читайте також: Медузи не дошкуляють, але морський відпочинок українців все одно схожий на "пекло" (відео)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк