02.08.2021, 13:03

У Сєвєродонецьку встановлять сучасні смарт-зупинки

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
Иллюстративное фото / Открытый источник

У місті Сєвєродонецьк Луганської області восени 2021 року планують встановити смарт-зупинки. Наразі проводиться тендер на закупівлю семи зупинок, монтаж яких планують розпочати вже наприкінці вересня - початку жовтня.

Про це повідомив голова Сєвєродонецької ВЦА Олександр Стрюк, передає Час Пік.

"До цього часу потрібно провести підготовчі роботи, тому точний графік установки поки "плаває". Але проект вже на фінальній стадії", - зазначив Олександр Стрюк.

Проєкт реалізується завдяки програмі "Демократичне управління в Східній Україні" (DG-East), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета проєкту - підвищення привабливості Сєвєродонецька, залучення іноземних інвестицій та впровадження позитивного прикладу використання сучасних технологій у різних сферах життєдіяльності міста.

Нагадаємо, смарт-зупинки у Сєвєродонецьку планували встановити ще у 2019 році. У проєкті смарт-зупинок планувалася установка: сонячних панелей та обладнання для використання і зберігання енергії, wifi-роутерів та пристрої для підзарядки мобільних телефонів, інформаційна LCD-панель.

За результатами обговорення були обрано місця зупинок громадського транспорту, на яких з'являться сучасні зупинки. Було запропоновано зупинки громадського транспорту "Автовокзал" по проспекту Хіміків, біля торгового центру "Мир" по проспекту Гвардійському, біля міського Палацу культури по проспекту Хіміків.

смарт-остановки

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss