21.08.2021, 09:17

На Луганщині перевищено рівень захворюваності на COVID-19: Гайдай пригрозив громадам "блокадою"

Марина Началова | Всі новини автора
гайдай

Голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай наказав територіям посилити контроль у громадських місцях, оскільки захворюваність на коронавірус в області зростає.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА, передає Час Пік.

На регіональній комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій під головуванням Сергія Гайдая 20 серпня було оголошено, що наразі на території області «зелений» рівень епідеміологічної безпеки, але за минулі два дні перевищено показник рівня захворюваності, який склав 76,0 (18.08) до 82,0 (19.08).

Найбільше зростання спостерігається у Лисичанській, Марківській, Станично-Луганській, Старобільській та Міловській територіальних громадах. Групові випадки захворюваності зареєстровано на ринках, підприємствах тощо.

«Захворюваність розповсюджується областю достатньо швидко, – звертаючись до голів територій, наголосив очільник області. – Організовуйте можливі варіанти щодо вакцинації населення, виїзди мобільних бригад по населеним пунктам, дотримання карантинних обмежень в громадських місцях. Або буде інший варіант – блокада вашої території і в першу чергу, вона буде економічною».

Також він надав доручення ГУ Держпродспоживслужбі в Луганській області посилити нагляд за виконанням протиепідемічних вимог на усіх продовольчих ринках та магазинах.  

«Після святкування Дня незалежності, я особисто буду їздити до кожної громади та відвідувати ринки і магазини. Якщо не буде дотримано карантинних обмежень та масочного режиму, буду закривати так само як і в минулому році. Врешті-решт з цього ми отримали лише позитивний результат», - заявив Гайдай.

Нагадаємо, вчора повідомлялося про 67 нових випадків COVID-19 на Луганщині, майже третина з них - у Лисичанську.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк