28.08.2021, 17:23

Загострення на Донбасі: в результаті обстрілу Авдіївки постраждали дев'ять українських військових

Ольга Романец | Всі новини автора
ООС

Під час сьогоднішнього обстрілу району Авдіївки і самого міста, поранені і отримали бойові травми дев'ять українських військовослужбовців.

Про це повідомляє українська делегація для участі в Тристоронній контактній групі, передає Час Пік.

"Під час сьогоднішнього обстрілу району Авдіївки і самого міста, поранені і отримали бойові травми дев'ять українських військовослужбовців. В ході обстрілу противник застосовував міномети і артилерію калібром 120 і 122 мм відповідно, що заборонено Мінськими угодами. На вимоги СЦКК припинити вогонь противник не реагував", - йдеться в повідомленні.

У ТКГ зазначили, що завданням противника є спровокувати українську сторону на "неадекватну" відповідь, а потім на своєму рівні заявити про "агресивні дії України" і створити напругу.

У ТКГ припустили, що це була спроба зірвати відповідні переговори президента України з президентом США про подальші шляхи врегулювання конфлікту, в тому числі - на тему участі США в такому врегулюванні.

"Скликання позачергового засідання підгрупи з безпеки не планується, оскільки ми очікуємо цілком передбачувану відповідь РФ у вигляді слова "ні", вже отриману нами двічі за минулі тижні, коли ми вимагали такого засідання у відповідь на загибель і поранення наших військовослужбовців", - додали у відомстві.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк