02.09.2021, 08:45

"Взяли на гарячому": На Луганщині чиновник Держгеокадастру намагався "торгувати" землею

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская, взятка

На Луганщині чиновник Держгеокадастру намагався "наварити" 2900 доларів, організувавши корупційну схему з передачі земельних ділянок фермерам. Після отримання всієї суми неправомірної вигоди чиновника та посередника затримали. Їм загрожує солідний термін.

Керівника районного управління Головного управління Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру (Держгеокадастр) у Луганській області та заступника гендиректора комерційного підприємства спіймали на вимаганні та одержанні неправомірної вигоди, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу Луганської обласної прокуратури.

За даними слідства, чиновник Держгеокадастру Луганщини, володіючи інформацією про наявність незатребуваних земель, вирішив організувати схему з передачі земельних ділянок в оренду фермерським господарствам. До протиправної діяльності він залучив одного з керівників районної ланки комерційного підприємства.

Чиновники запропонували місцевому фермеру отримати в оренду земельну ділянку площею 42 га.

"Вартість безперешкодного погодження та реєстрації технічної документації із землеустрою, присвоєння державного кадастрового номера земельній ділянці, підготовки та сприяння в укладенні договору оренди становила 70 доларів США за гектар, а загалом склала 2900 доларів США", - повідомили в прокуратурі.

За скоєне фігурантам загрожує до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Луганская, взятка, вымогательство Луганская, взятка, вымогательство Луганская, взятка, вымогательство Луганская, взятка, вымогательство

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк