17.10.2021, 14:56

Заміна платіжних карток "Ощадбанку": що стане з пенсіями жителів ОРДЛО, які не встигнуть поміняти банківські картки

Леся Матвеева | Всі новини автора
банк

"Ощадбанк" припиняє автоматичне продовження терміну дії платіжних карток ВПО. Стало відомо, коли почнуть блокувати карти та що буде з коштами тих людей, хто не встигне отримати нову карту.

Починаючи з 1 січня 2022 року "Ощадбанк" припинить автоматичне продовження терміну дії платіжних карток внутрішньо переміщених осіб, повідомляє Час Пік з посиланням на прес-службу "Ощадбанку".

Картки "Ощадбанку" внутрішньо переміщених осіб, які обслуговуються за тарифним пакетом  Мій рахунок", термін дії яких закінчується до 31 грудня 2021 року, не блокуватимуться до 1 січня 2022 року.

На нові банківські картки "Ощадбанку" пенсії продовжать зараховувати автоматично. Про це повідомив перший заступник міністра Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський.

Кошти пенсіонерів які проживають на непідконтрольних територіях, які не змогли отримати нові банківські картки, чекатимуть їх на банківських рахунках до тих пір, поки вони не зможуть перетнути КПВВ та переоформити картки.

"Ближче до цього часу нам треба провести активну роботу з цієї ідентифікації. Якщо людина більше двох місяців не користується карткою, то зрозуміло, що ця людина знаходиться на тимчасово окупованій території і не може тривалий час покинути місце вимушеного проживання та приїхати це зробити. Треба залучати Червоний Хрест та інші гуманітарні організації.

Ніхто не скасовує зарахування на рахунок людині цих коштів. А скористатися він зможе, коли прийде і отримає цю картку. Як тільки громадянин отримає нову карту, Не важливо, буде це в лютому або березні, він зможе скористатися своїм банківським рахунком, і туди з періодичністю будуть зараховуватися гроші", - зазначив Замлинський.

Нагадаємо, "Ощадбанк" востаннє продовжить термін дії платіжних карток внутрішньо переміщених осіб. У 2022 році "Ощадбанк" припинить автоматичне продовження терміну дії платіжних карток ВПО.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк