01.12.2021, 11:53

У Сєвєродонецьку підвищують вартість проїзду: нові тарифи на перевезення пасажирів

Леся Матвеева | Всі новини автора
Северодонецк, стоимость проезда

У Сєвєродонецьку під час публічного громадського обговорення затвердили підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. Нові тарифи на проїзд остаточно приймуть вже до кінця цього тижня.

У Сєвєродонецькій ВЦА 30 листопада під час публічного громадського обговорення затвердили проєкти підвищення тарифів на перевезення пасажирів громадським транспортом, повідомляє Час Пік.

На громадських обговореннях були присутні представники влади, перевізники та громадські активісти.

За словами заступника директора КП "Сєвєродонецьке тролейбусне управління" Віталія Хандія, тариф на перевезення пасажирів встановили у 2018 році, переглядали у червні 2019, відтоді минуло 2 роки. За цей час істотно підвищилися ціни на енергоносії, а електрична енергія є другою статтею витрат у структурі тарифу.

Згідно з розрахунками, реальна собівартість перевезення одного пасажира становить 12 грн 34 коп. пасажири тролейбусів за новими тарифами платитимуть лише половину цієї суми, інша половина - дотації з міського бюджету.

За інформацією виконуючого обов'язки начальника управління транспорту Андрія Ширшикова, місто забезпечує на 100% перевезення пільговиків. Лише третина пасажирів, які користуються міським транспортом, платять за проїзд.

Вартість проїзду збільшиться з 4 до 6 гривень у тролейбусі та з 5 до 8 гривень в автобусі.

За словами Ширшикова, нові тарифи на перевезення пасажирів громадським транспортом остаточно приймуть вже до кінця цього тижня.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк