22.04.2022, 21:57

На Харківщині виявлено спалені окупантами тіла мирних жителів зі слідами катувань

харьковская

У селі Гусарівка Ізюмського району на Харківщині було виявлено спалені тіла двох мирних жителів зі слідами катувань. Порушено кримінальну справу.

Про це повідомляє Харківська обласна прокуратура у Telegram, передає Час Пік.

"За даними слідства, 22 квітня 2022 року після звільнення с. Гусарівки Ізюмського району від російських загарбників у підвальному приміщенні одного з будинків знайдено трупи двох людей - чоловіка та жінки", - йдеться у повідомленні.

Було встановлено, що російські військовослужбовці катували чоловіка та жінку, а потім спалили їхні тіла.

За цим фактом порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 438 КК України (порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством).

Читайте також:

Російські пропагандисти зненацька оприлюднили правдиві цифри втрат окупантів в Україні

Б'ють та катують електрошокерами: у Каховці окупанти влаштували катівню в приміщенні поліції, - Денісова

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: