21.05.2022, 14:48

Жителів ОРЛО замінюють росіянами, або Як у Москві вирішили не возитися з депресивними регіонами РФ

Леся Матвеева | Всі новини автора
Иллюстративное фото / Открытый источник

З ОРЛО приходять "цікаві" новини, які шокували жителів так званої "Луганської народної республіки". У Москві ухвалено рішення замінювати мешканців "ЛНР" російськими громадянами. І схоже, що незабаром багатьом "корінним жителям" доведеться рятуватися втечею та шукати притулку за межами "республіки".

Чоловіче населення "ЛНР" гине на фронті. Їх кидають на гарячі ділянки попереду російських військ. Не навчених, не екіпірованих, часто серед них трапляються люди, не придатні до військової служби. За останні місяці населення ОРЛО помітно порідшало, залишилися жінки, діти й ті, кого ще не встигли кинути на передову як "м'ясо".

Натомість у "ЛНР" завозять росіян, у Москві прийнято рішення заміщати жителів "республіки" російськими громадянами. Місцева влада поставлена ​​перед фактом. З початку повномасштабного російського вторгнення, в "ЛНР" заїхало до 20 тисяч росіян з депресивних регіонів РФ, таких як Бурятія, Башкортостан, з Сибіру та Уралу.

Схоже, що в Кремлі вирішили проблему з російськими депресивними регіонами, де зовсім немає роботи, де панують розруха, запустіння та злидні. Людей звідти везуть в Україну, де теплий клімат, сади, ліси та річки. Де люди знають, що таке транспорт, асфальт, вода та туалети у будинках.

Росіяни їдуть сюди не воювати (для цього РФ мають місцевих жителів), а жити і працювати. Втім, місцевий бізнес теж уже шокований усвідомленням того, кого доведеться брати на роботу. За 8 років після приходу "руського миру" всі давно переконалися, що росіяни працювати не вміють і не хочуть.

Тепер стало ясно, що кінцева мета Кремля - ​​повне заміщення населення ОРДЛО на росіян з депресивних регіонів РФ. Окуповані території Донбасу чекає повний хаос - конфлікти наростатимуть, злочинність зашкалюватиме. Про звірства російських військових із Бурятії під Києвом знає вже весь світ, не варто сподіватися, що до "ЛНР" ці люди приїдуть із добрими намірами.

Де ті, хто 8 років тому кричав "Хоч каміння з неба, ми на Батьківщині"? Невже з тих небагатьох, хто ще залишився живим, хтось вірить, що "ЛНР" стане частиною РФ та розквітне? Що в регіоні з'являться заводи, фабрики, закипить життя... Швидше за все, це буде ще один депресивний район, яких у РФ тисячі. Втім, таким він став 8 років тому з приходом "руського миру"…

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк