22.06.2022, 09:33

Російські війська наближаються до Лисичанська, у Сєвєродонецьку - вуличні бої: про ситуацію на Луганщині на ранок 22 червня

Леся Матвеева | Всі новини автора
Луганская, война

Ситуація на Луганщині складна, важкі бої не припиняються. Втрачено контроль над Тошківкою, Мирною Долиною, Підлісним, ворог закріплюється в Устинівці. Російські війська ведуть наступ на Білу Гору іта наближаються до Лисичанська, у Сєвєродонецьку тривають вуличні бої.

Важкі бої йдуть на Попаснянському напрямку та в районі Гірського. Армія РФ намагається блокувати підрозділи Сил оборони поблизу Борівського та Воронового. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, повідомляє Час Пік.

У Луганську область з інших напрямків противник активно перекидає людей та техніку. У боях за Тошківку російські загарбники застосували близько 30 БТР, 10 танків та багато іншої техніки.

У Сєвєродонецьку тривають вуличні бої. Окупанти вкотре обстріляли селища Синецький та Павлоград, відкривали вогонь по зруйнованих мостах та хімкомбінату "Азот". Цього разу пошкоджено територію очисних споруд та одну з прохідних заводу.

Ворог увійшов до Тошківки, що дозволило йому посилити обстріл інших населених пунктів. Під щільним ворожим вогнем знаходиться Лисичанськ. Місто обстрілюють з артилерії, танків та авіації. Відомо про щонайменше трьох поранених цивільних також постраждало кілька поліцейських. Ракетних ударів було завдано по будівлі поліції, прокуратури та СБУ.

Лисичанск

Про ситуацію на Луганщині та в обласному центрі станом на ранок 22 червня розповіли голова Луганської ОВ Сергій Гайдай та керівник ВЦА м. Сєвєродонецьк Олександр Стрюк.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк