10.03.2023, 16:35

Росія має примарні шанси на успіх під Вугледаром - ISW

Марина Началова | Всі новини автора
Вугледар

Російські війська можуть готуватися до відновлення наступальних операцій навколо Вугледара, хоча постійні проблеми з особовим складом та боєприпасами, ймовірно, продовжать стримувати просування російських військ.

За даними ]]>ISW]]>, Росія має примарні шанси на успіх під Вугледаром, передає Час Пік.

Повідомляється, що на кадрах у соціальних мережах, опублікованих 8 березня, видно, як особовий склад 136-ї мотострілецької бригади 58-ї загальновійськової армії Південного військового округу звертається до російського військового командування за додатковими артилерійськими боєприпасами, перш ніж вони замінять 155-ту морську піхотну бригаду Тихоокеанського флоту поблизу Вугледара та проведуть наземні атаки в цьому районі.

155-та морська піхотна бригада зазнала катастрофічних втрат під час свого кульмінаційного тритижневого лютневого наступу, щоб захопити Вугледар, і, як повідомлялося, була відновлена щонайменше сім разів з початку вторгнення Росії в Україну.

Російські війська можуть залучити 136-й мотострілецьку бригаду, щоб замінити сильно деградоване формування в надії відновити наступ під Вугледаром, хоча ця заміна не є посиленням цих зусиль.

Особовий склад 136-ї мотострілецької бригади деталізував, що їм потрібно зберегти свої артилерійські боєприпаси, оскільки російські війська направляють більшість артилерійських снарядів силам, які воюють навколо Бахмута.

136-та мотострілецька бригада навряд чи досягне тактичних успіхів поблизу Вугледара, як і 155-та морська піхотна бригада, 40-та морська піхотна бригада та інші російські формування. Ймовірна деградація інших підрозділів у цьому районі, значні втрати техніки та повідомлення про продовження артилерійських обмежень, ймовірно, завадять російським силам забезпечити значні тактичні здобутки, якщо вони вирішать відновити наступ у цьому районі.

За словами керівника об'єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олексія Дмитрашківського, через значні втрати росіяни не можуть йти у наступ на Вугледар.

Крім того, російські військові пишуть відмови від подальшої участі у війні й готові за це йти до в’язниці.

Речник зазначив, що на цей час у ворога основна задача – відновити сили, техніку, оскільки вони за минулий тиждень втратили близько двох батальйонів особового складу.

Читайте також:

Україна виграла найбільшу танкову битву цієї війни під Вугледаром - NYT

В мережі показали як працює французька установка CAESAR під Вугледаром (відео)

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк