18.03.2023, 21:17

Аптека порожня, зі світлом та водою перебої: про ситуацію в Кремінній станом на сьогодні

кременная

У тимчасово окупованій Кремінній Луганської області стало трохи тихіше. Сьогодні, 18 березня, прильотів містом не було, днями - були.

Про це повідомив користувач мережі, який побував у Кремінній у суботу, передає Час Пік з посиланням на Telegram-канал "]]>Донбас Оперативний]]>".

"Поїздка 18.03 у Кремінну. Обстановка в місті стабільна, але не напружена, як раніше. Прильотів містом сьогодні точно не було, кажуть, днями були небагато. Буває дуже гучно, відльоти протягом дня. Дуже сильні бої чути осторонь від Житлівки-Попівки", - йдеться у повідомленні.

Газ у місті, за твердженнями користувача мережі, є. Однак зі світлом та водою перебої. Така ситуація зберігається кілька днів: півдня світло є, півдня немає.

"З приводу житла: якщо житло зайняте, повернутися можна, його звільнять для вас. Це зі слів військових. Магазини працюють, проблем з підвезенням немає. Аптека порожня, немає елементарного, переважно все на замовлення", - зазначає користувач мережі.

Варто зазначити, що підтвердити або спростувати інформацію з соцмереж на даний момент неможливо. Час Пік продовжує стежити за ситуацією у регіоні.

Читайте також: Незаконна "влада" Лисичанська продовжує розповідати казки про "світле майбутнє" - відео

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк