18.03.2023, 19:28

Незаконна "влада" Лисичанська продовжує розповідати казки про "світле майбутнє" - відео

лисичанск скорый

Окупаційна "адміністрація" Лисичанська продовжує розповідати казки про те, як усе буде чудово. Щоправда, люди продовжують жити як у пеклі і нічого не змінюється.

Так, селище Лоскутівка, яке знаходиться під контролем окупаційної "влади" Лисичанська, з "робочою зустріччю" відвідав незаконний глава міста Андрій Скорий, передає Час Пік з посиланням на регіональні Telegram-канали.

У ході "зустрічі" з мешканцями селища Скорий визначив "головні завдання". Насамперед, окупантів цікавить отримання населенням російських паспортів. І лише потім мова зайшла про ремонт електромережі.

Далі почалися казки: обіцянка зробити ремонт дороги, розмінувати території, відновити роботу пошти, селищної "ради", допомогти з відновленням втрачених документів, забезпечити гуманітарною допомогою. Також "обговорювалися" питання пайових наділів та постачання території продуктами.

Втім, говорити завжди просто. Але факт залишається фактом: за час окупації Лисичанська у місті та прилеглих селищах нічого не робиться. Люди так само залишаються без комунікацій, без можливості користуватися зв'язком, без роботи. І всі розуміють, що роздача російських паспортів, на якій так наполягають окупанти, не принесе в зруйновані міста цивілізацію.

Читайте також: Деякі місця просто не впізнати: очевидці на відео показали, як зараз виглядає Лисичанськ

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк