01.04.2023, 21:21

"Люди там житимуть не прості": у мережі описали механізм "прихватизації" квартир у Сєвєродонецьку

северодонецк

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області продовжується віджимання квартир. Причому цікавить нових "господарів" не все житло.

Про це повідомляє Telegram-канал "]]>ТРИБУН | СХІД]]>" з посиланням на регіональні чати, передає Час Пік.

За словами користувачів мережі, незаконне заволодіння квартирами сєвєродончан починається з "ремонтних робіт". Квартири розкривають, але після "ремонту" справжні власники ключі отримати не можуть.

"Заходять будівельники, міняють вікна, батареї, воду... Змінюють двері та замки. Ключі не дають, і через пару днів у квартирі вже нові мешканці. Скажу так витіювато, люди там житимуть не прості і не такі, що з вулиці прийшли. За яким принципом квартири обирають - не знаю, але зачухані не займають", - пишуть користувачі мережі.

Це далеко не перше повідомлення про "прихватизацію" квартир у Сєвєродонецьку. Люди не знають, до кого звертатися в подібних ситуаціях та як виселити з квартир непроханих гостей. "Поліція" мешканцям міста не допомагає. Та й як туди звернутися - теж загадка.

Читайте також: "Сухий закон" - не закон: у мережі показали горілчаний асортимент в одному з магазинів поблизу Сєвєродонецька

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк