25.05.2023, 12:00

"Результат досягнутий": Геращенко заявив про відведення військ РФ із Сєвєродонецька, Лисичанська, Сватового, Кремінної

Виктор Белый | Всі новини автора

Російський диктатор Путін ухвалив рішення зміцнити оборону Бєлгородської, Брянської та Курської областей, а отже, послабити оборону на лінії фронту у Луганській та Донецькій областях.

Про це на сторінці в соціальних мережах ]]>повідомив]]> радник голови МВС Антон Геращенко, передає Час Пік.

"Вчора ввечері та всю ніч через Старобільськ, Луганськ, Краснодон йшли великі колони техніки. Путін прийняв рішення зміцнити оборону Бєлгородської, Брянської та Курської областей після успішної розвідувально-диверсійної операції на Бєлгородщині. А отже, послабити оборону на лінії фронту в Луганській та Донецькій областях", - написав Геращенко.

За його словами, відводяться війська з районів Сватового, Кремінної, Сєвєродонецька, Лисичанська.

"Цей факт підтверджується перехопленнями розмов орків та даними авіарозвідки. Разом із відведенням сил ПВК "Вагнер" з району Бахмута, схоже, намічається ще один жест "доброї волі" або негативний наступ аж до лінії оборони вздовж Сіверського Дінця, яка була на момент вторгнення 24.02.2022. Відмінний, я вважаю, результат, досягнутий щодо незначних коштів!", - додав Геращенко.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: Пригожин оголосив про вихід "Вагнера" з Бахмута: у місті залишають двох найманців - відео

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк