25.05.2023, 12:37

"Будівельники-гастролери наймають місцевих за копійки, а військові зайняли всю місцевість навколо міста": Стрюк про ситуацію у Сєвєродонецьку

Виктор Белый | Всі новини автора

У тимчасово окупованому Сєвєродонецьку Луганської області "будівельники-гастролери" створюють картинку ремонтів. Вони не хочуть працювати, тому наймають місцевих жителів за копійки, а військові РФ зайняли всю територію навколо міста.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомив глава Сєвєродонецької військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, передає Час Пік.

За його словами, окупанти у місті створюють картинку ремонтів. "Хоча на відео один і той самий будинок постійно. Будівельники з Росії не хочуть працювати, тому наймають місцевих жителів за копійки, а росіяни солдати оселилися в лісах та садових громадах".

"У самому місті накопичення військових немає. У місто постійно заїжджають військові, вони їдуть придбати якісь товари й досить швидко переміщуються. Місцеві кажуть, що на околицях лісиста місцевість, садові громади майже всі зайняті особовим складом окупантів", - заявив Стрюк.

Також він додав, що більшість колаборантів вивезли свої родини до Луганська.

"Вони намагаються демонструвати впевненість і спокій, хоча більшість колаборантів, що залишилися на тому боці, пішли на співпрацю з окупаційною владою, свої родини чомусь вивезли до Луганська. Далі не пускають, а до Луганська вивезли", - додав глава ВЦА.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: "Результат досягнутий": Геращенко заявив про відведення військ РФ із Сєвєродонецька, Лисичанська, Сватового, Кремінної

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк