26.05.2023, 08:39

"Тут, що хочеш, то й роби": у мережі опублікували перехоплення розмови окупантів у Кремінній

Виктор Белый | Всі новини автора

Українські розвідники опублікували перехоплення розмови окупантів, які обговорюють ситуацію в Кремінній Луганській області. Судячи з розмови, мобілізовані РФ живуть у Кремінній, як на курорті. За їхніми словами, вони тут, "що хочуть, те й роблять".

Запис розмови опублікував Telegram-канал "Донбас оперативний", передає Час Пік.

"Вся Кремінна забита мобіками... Вони прийшли в штаб, а їм кажуть, ну ви може бути не дезертири, але з продовольства ви зняті, начальства у вас немає. Так що йдіть гуляйте, що хочете, те й робіть. Прикинь! Тут я так зрозумів, що хочеш, то й роби. Є думки, сходити в Кремінну, там дім знайти, попратися, покупатися, чисто, на добу відпочити... Тому, приїжджай, все буде рівненько!", - каже один мобілізований іншому.

Також у мережі пишуть, що у Кремінній "легкий кипиш серед військових".

"Когось кудись виводять чи відправляють із речами, не зрозуміло".

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: "Результат досягнутий": Геращенко заявив про відведення військ РФ із Сєвєродонецька, Лисичанська, Сватового, Кремінної

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк