"Навіщо?": В "ЛНР" планують створити інфраструктуру екстрених викликів "112" та "122"
У так званій "ЛНР" в рамках програми "соціально-економічного розвитку нових регіонів" планують створити інфраструктуру екстрених викликів "112" та "122".
В "ЛНР" створять інфраструктуру екстрених викликів "112" та "122". Як повідомляють сепаратистські ЗМІ, це питання обговорювали в рамках зустрічі в.о. міністра цифрового розвитку, зв'язку та масових комунікацій "ЛНР" та міністра інформаційного розвитку та зв'язку Пермського краю, передає Час Пік.
Російський гість поділився з колегами з "республіки" досвідом створення такої системи у Пермському краї. Також порушувалося питання про "впровадження нових інформаційних систем на Луганщині".
Нагадаємо, раніше у прес-службі уряду РФ заявили, що "в нових регіонах Росії", як називають у Кремлі окуповані території Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей, "налагодять роботу служб 112 та 122, а також створять єдиного оператора мобільного зв'язку" .
Розмови про створення інфраструктури екстрених викликів у "ЛНР" звучать щонайменше дивно. У прифронтових містах сьогодні люди не можуть просто скористатися телефоном, щоб не викликати підозру окупантів у шпигунстві. Інтернету немає, мобільного зв'язку немає, лікарні не функціонують, лікарів немає, пожежні машини та "швидкі" на виклик не приїжджають...
Для чого й кого ці гучні обіцянки та "грандіозні" плани? Для "галочки"?
Довідка: "122" - єдина регіональна інформаційно-довідкова служба. Найзатребуваніші функції служби - виклик лікаря додому, запис на прийом до медичних фахівців, у тому числі на вакцинацію, диспансеризацію та медичні дослідження.
За номером "112" приймають виклики, які потребують реагування пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги чи аварійної газової служби.
Пропонуємо до перегляду:
Презентуємо вам шостий епізод анімаційного серіалу "Хробаки", присвячений болючим іміджевим втратам країни-окупанта. Крейсер “Москва”, газопровід “Північний потік”, Кримський міст… Далі буде!
Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |