29.09.2023, 11:46

До 15 років колонії заочно засуджено начальницю "митного посту" окупованої Луганщини

сбу

За матеріалами СБУ до 15 років колонії засуджено начальницю окупаційного "митного посту" в Луганській області.

Про це ]]>повідомляє]]> ГУ СБУ у Донецькій та Луганській областях у Facebook, передає Час Пік.

Судовий вирок одержала начальниця "митного посту "Мілове" Державного митного комітету ЛНР".

Встановлено, що окупанти призначили її на посаду у квітні 2022 року, одразу після створення незаконного митного органу у захопленому Міловому. Мешканка Луганська раніше працювала в "митниці ЛНР" і хотіла очолити "новий підрозділ", який забезпечує надходження митних платежів для потреб окупаційного режиму в Луганській області.

Влітку минулого року СБУ повідомила їй про підозру у колабораційній діяльності. Тернопільський міський суд засудив колаборантку до 15 років позбавлення волі із забороною обіймати посади в правоохоронних органах України та в органах державної влади, органах місцевого самоврядування на такий самий термін та з конфіскацією всього майна.

Наразі зловмисниця ховається на тимчасово окупованій території Луганщини, тому до неї застосовано спеціальну процедуру заочного засудження. Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дати затримання. Окупаційну чиновницю оголошено в розшук.

Пропонуємо до перегляду:

"Яблуко" - це дев’ятий епізод анімаційного серіалу "Хробаки", присвячений майже біблейському попередженню “Не влізай, а то вб’є”. Але ж попередження для “слабаків”, правда?...

Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерс продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: Колишньому "міністру освіти і науки ЛНР" повідомлено про підозру

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк