Лисогор назвав цілі "шефства" регіонів РФ над агломерацією Сєвєродонецьк-Лисичанськ-Рубіжне

Мета "шефства" російських регіонів над окупованими територіями Луганщини, а саме над агломерацією Сєвєродонецьк-Лисичанськ-Рубіжне - не лише пропаганда, а й масоване переселення своїх громадян.
Про це розповів начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі телемарафону, передає Час Пік.
Він наголосив, що 27 регіонів Росії вирішили бути "помічниками" тих українських територій, які Росія тимчасово окупувала.
“Усі ми пам'ятаємо, як вони обіцяли все відновлювати, але взагалі нічого не відбувається. Лише Лисичанськ потрапив у ореол, скажімо так, "турботи" Татарстану, Сєвєродонецьк - Красноярського краю”, - сказав Лисогор.
Керівник ЛОВА згадав, що "деякі з російських, що приїжджали до Лисичанська, Сєвєродонецька і Рубіжного заробітчан" вивезли всю техніку з квартир.
На запитання журналістів, що означає таке "шефство" для людей, які перебувають в окупації, Лісогор зазначив, що вся Росія заснована на пропаганді, і "Татарстан намагатиметься підготувати там схильних до "російського світу" людей".
"Але я думаю, це більше про те, що на початку вони хотіли, можливо, зробити якісь косметичні ремонти й зробити таке масоване переселення своїх благополучних або неблагополучних громадян. Щоб заповнити ніші, що з'явилися там, після того, як наші громадяни виїхали на підконтрольну Україні територію, втративши свої будинки.Наповнення таким контингентом для того, щоб... знову ж таки, під ті ж вибори, які вони вже провели. А надалі для русифікації населення, яке там проживає", - сказав Лисогор.
Українська сторона, сказав він, фіксувала, як "разом із обозами, разом із сім'ями" на території за 70 км від лінії зіткнення заходили бригади з Далекого Сходу Росії.
"Ви ж розумієте, що це в нас гинуть герої та колір нації. А там кидають весь мотлох. І такий самий мотлох тягне за собою свої родини", - резюмував Лисогор.
Пропонуємо до перегляду:
Цей епізод присвячений "золотим рукам" та чавунним головам "видатних" науковців країни-агресора, які днями й ночами втілюють у життя "передові технології" розпилу грошей.
Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерс продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.
Наступний епізод анімаційного серіалу "Хробаки" розповідає про незламну боротьбу “бойових” комарів, бліх та гусаків з російськими загарбниками. Ви побачите всю правду без купюр про те, як “біомутанти” під керівництвом розвідки України взяли під повний контроль все, що відбувається на Росії, а її громадяни навіть не підозрюють про це…
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |