vchaspik-global-message
 
to home
11:35, 15.11.2023

У ЛОВА розповіли про нову схему роботи російських "волонтерів": що відомо

У ЛОВА розповіли про нову схему роботи російських "волонтерів": що відомо

На території тимчасово окупованої Луганської області російські «волонтери» вимінюють крадене майно на необхідні для місцевих жителів речі.

Про це розповіли у Луганській ]]>ОВА]]>, передає Час Пік.

Голова Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор зазначив, що така схема працює в захоплених торік містах, де й досі квітне мародерство.

"Так би мовити, волонтери приїжджають до закритих та майже знищених населених пунктів Луганщини з допомогою. А після протокольних зйомок вимінюють побутову техніку. Звісно що походженням цієї техніки ніхто не цікавиться", - йдеться у повідомленні.

При цьому він підкреслив, що в окупованому Рубіжному все частіше почали з’являтися оголошення про продаж квартир.

"Бо місцеві, що залишилися, не бачать позитивних рухів окупаційної влади навіть після так званих "перших виборів". Переобрали – і добре, як їм кажуть", - написав очільник Луганщини.

А вулиці міста перебувають в такому стані, ніби штурм там відбувся учора, а не навесні 2022-го. Тож, вцілілі квартири намагаються продати. Втім, попиту, звісно, немає, як і грошей в рубіжан.

Як повідомлялось раніше, на захоплених територіях Луганщини окупанти продовжують винищувати чоловіче населення, відправляючи їх на фронт гинути за РФ. Замість загиблих чоловіків та батьків деякі сім'ї отримують "приємні сюрпризи". 

Пропонуємо до перегляду:

Цей епізод присвячений "золотим рукам" та чавунним головам "видатних" науковців країни-агресора, які днями й ночами втілюють у життя "передові технології" розпилу грошей.

Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерс продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Наступний епізод анімаційного серіалу "Хробаки" розповідає про незламну боротьбу “бойових” комарів, бліх та гусаків з російськими загарбниками. Ви побачите всю правду без купюр про те, як “біомутанти” під керівництвом розвідки України взяли під повний контроль все, що відбувається на Росії, а її громадяни навіть не підозрюють про це…

Читайте також:

СБУ затримала доцента університету Харкова, який коригував удари РФ по обласному центру

По темі