13.01.2024, 14:30

Під Маріуполем окупанти продовжують прокладати залізницю, а в місті знову гримлять вибухи

Под Мариуполем оккупанты продолжают прокладывать железную дорогу

Під Маріуполем окупанти продовжують прокладати залізничну гілку, яка має з'єднати російський Ростов-на-Дону з окупованим містом.

Російські окупанти не полишають спроб і намірів прокласти у "глибокому тилу" нову залізничну гілку, яка має спростити військову логістику та зменшити залежність армії РФ від Кримського мосту. Про це повідомляє ]]>Маріупольська міська рада]]> у Telegram.

Будівництво розпочалося восени 2023 року, і як зазначили аналітики у розвідці Міністерства оборони Великобританії, залізниця перебуватиме у зоні ураження українських високоточних озброєнь великої дальності.

"На початку січня 2024 року з’явилася інформація про те, що українські військові уразили напівпобудований російськими окупантами залізничний міст в районі селища Гранітне. Але, як бачимо, окупанти не полишають надії побудувати міст", - йдеться у повідомленні Маріупольської міської ради.

Окупанти вважають Маріуполь "глибоким тилом", проте ЗСУ та партизани постійно нагадують їм, що Маріуполь – це українське місто.

Сьогодні вранці, 13 січня, в окупованому Маріуполі знову пролунали вибухи. Як повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко, ймовірно, є влучання у казарму оккупантів, розташовану біля ММК імені Ілліча у Кальміуському районі міста.

оккупированный Мариуполь

Пропонуємо до перегляду:

Лисичанська студія "Час Пікчерс продакшн" представляє невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом, які іноді дійсно нагадують реалії сьогодення. Але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Дивіться також:

Наступний епізод анімаційного серіалу "Хробаки" присвячений незламній боротьбі “бойових” комарів, бліх та гусаків із російськими загарбниками. Ви побачите всю правду без купюр про те, як “біомутанти” під керівництвом розвідки України взяли під повний контроль все, що відбувається на Росії, а її громадяни навіть не підозрюють про це…

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк