23.02.2024, 21:28

Єдиний регіон, де вибори в окупантів на другому плані, або Як люди на Луганщині досі "живуть" без комунікацій

Марина Гончар | Всі новини автора
луганщина

На тимчасово окупованій Луганщині так звані владарі "ЛНР" зіткнулися з неспроможністю подолати наслідки суворої погоди, яка вразила регіон у січні та на початку лютого, і тепер їм "трошки не до виборів".

Про це повідомив начальник Луганської ОВА Артем Лисогор в ефірі, передає Час Пік.

Згідно з інформацією, морози та снігопади спричинили значні труднощі для мешканців Антрациту, Лутугиного, Перевального, Довжанська та Слов'яносербська. Близько 75% цих населених пунктів досі залишаються без електропостачання, а приблизно 50% - без інших комунальних послуг.

"Влада" самопроголошеної "ЛНР" так і не взялася відновити інфраструктуру. Хоча деякі райони отримують точково допомогу з електропостачанням, загальна ситуація на території є критичною.

Лисогор повідомив, що багато людей самостійно облаштовували свої домівки, запасаючись ліхтарями, свічками та батарейками, через те, що не було ні води, ні світла. Найбільше постраждав Довжанськ.

Таким чином, "політичні інтереси" та майбутні вибори на тимчасово окупованих територіях Луганщини тимчасово перенесені на другий план.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в окупованому Сєвєродонецьку люди шоковані платіжками за комунальні послуги, оскільки через відсутність тепломережі мешканці міста змушені обігріватися електроприладами.

Тим часом росіяни влаштовують системні перевірки будинків та квартир на ТОТ перед "виборами" президента. Мета рейду – нібито повідомити місцеве населення про особливості "виборчого процесу". 

Читайте також: "Загроза конфіскації": Росіяни вимагають перереєстрації житла на тимчасово окупованих територіях

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк