17.04.2024, 19:31

У мережі показали, як виглядає зараз Рубіжанський КТК - відео

рубежное

Російська окупація принесла Рубіжному лише розруху та занепад. Місто практично без людей, перспектив відновлення немає і ніхто нічого не обіцяє.

У мережі з'явилося нове відео з Рубіжного, передає Час Пік.

На кадрах - район Рубіжанського картонно-тарного комбінату. Все, що впадає у вічі - порожнеча. Порожні будинки, занедбане підприємство, розбиті дороги, які місцями вже дорогами назвати складно. На узбіччях досі залишаються гори металобрухту зі згорілих автомобілів. Усюди руйнування, сліди обстрілів. Жодної "відновної" метушні немає. Місто фактично було захоплене і кинуте розбитим.

Як повідомлялося раніше, цивільна інфраструктура та містоутворюючі підприємства у Рубіжному були зруйновані практично "під нуль". Росіяни знищили залізничний вокзал та автовокзал, низку навчальних закладів, парк у мікрорайоні Південний, два палаци спорту та два ПК. Деякі підприємства (як панчішна мануфактура) евакуювалися в безпечніші регіони і продовжують працювати.

У публікації було використано матеріали Telegram-каналу "]]>ТРИБУН | СХІД]]>".

Читайте також: Житло на особливих умовах: ВПО з Лисичанська, Сєвєродонецька, Рубіжного можуть отримати пільговий кредит на квартиру чи будинок, але людям потрібне інше

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк