15.05.2024, 21:06

"Можна збожеволіти": Жителі окупованого Старобільська скаржаться на постійні повітряні тривоги

Марина Гончар | Всі новини автора
старобельск

У тимчасово окупованому Старобільську Луганської області, де значна частина населення належить до так званих "любителів руського миру", виникла нова хвиля невдоволення. Мешканці активно скаржаться у своїх чатах на постійні повітряні тривоги, які, за їх словами, безперервно лунають і значно ускладнюють їм життя.

Місцеві жителі скаржаться, що сирени повітряної тривоги працюють майже безперервно, заважаючи їхньому спокою та щоденним справам, передає Час Пік.

Ось деякі з їхніх повідомлень:

"Може забули відключити сирену, бо вона ще гуде?",

"Її відключали хвилин 15 назад на 5 хвилин, і знову включили",

"Сирена воє і за святкові, і за вихідні дні?...",

"Ну вихідні ж були, вони тепер за них включають".

Ситуація викликає все більше обурення серед мешканців. Люди відзначають, що їхні "нерви на межі", особливо у тих, хто живе в центрі міста, де звук сирен чутно найгучніше. Деякі навіть збираються звертатися на так звану "гарячу лінію" з вимогою вирішити цю "проблему":

"У людей і так нерви на межі, а тим, хто в центрі живе, цей вой цілий день. Буду на гарячу лінію дзвонити. Це знущання",

"Давно пора дзвонити, такого ніде немає", - йдеться у повідомленнях.

Мешканці також порівнюють ситуацію у Старобільську з іншими містами, такими як Луганськ та Бєлгород. Вони зазначають, що у Луганську повітряних тривог взагалі немає, тоді як у Бєлгороді сирени вмикають тільки на початок і кінець тривоги:

"Ну так, у Луганську повітряної тривоги немає. А от Старобільськ відзначився!",

"Приїжджайте у Бєлгород. Тут не тільки цілодобово воє, але і "гради" і все, що хочеш",

"У Бєлгороді вмикають початок і кінець тривоги. Так скрізь, вмикають її і воє, коли закінчується. А ми особливі. Я, звичайно, вибачаюсь, але шість годин без перерви її слухати можна збожеволіти",

"Мені дуже цікаво, причому тут Білгород до маленького Старобільську? Давайте тоді всі міста зі Старобільськом порівнювати? Донецьк, Дніпро, Київ, Луганськ, Харків тощо! До чого це? Скрізь міста, скрізь люди! ВСІ ХОЧУТЬ ЖИТИ, ПРАЦЮВАТИ І НАРЕШТІ ПРОСТО МИРУ!! Усі вже втомилися від того, що відбувається. І так, Старобільськ, в якому хоч і, слава Богу, не було постійних обстрілів, теж має право "понити", як Ви висловлюєтеся!", - пишуть "почекуни".

Мешканці Старобільська ще не відчували на собі частих обстрілів, але у випадку їх почастішання ситуація може стати ще гіршою. 

Чи вдасться їм домогтися змін через скарги на "гарячу лінію" — питання залишається відкритим, але їхні голоси вже стали символом невдоволення та бажання спокійного життя.

Нагадаємо, окупанти посилюють мобілізацію українців на території тимчасово окупованої Луганської області на фоні великих втрат на Харківщині. 

Читайте також: Як зараз виглядає Кремінський ліс: у мережі з'явилися жахливі відео

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк